Hesham Hassan

Vzhledem k výborné kvalitě masáží u pana Hassana dochází od 1. března 2018 k navýšení základní ceny za klasické a lymfatické masáže. Věříme, že všichni z Vás, kteří vyzkoušeli tyto báječné procedury, tuto skutečnost pochopí a i nadále tyto služby využijí. Pan masér provází naše centrum již od samého počátku a za tu dobu pomohl mnoha lidem s jejich zdravotními potížemi. Na své si u něj přijdou všichni, kdo se potýkají s chronickými či akutními problémy pohybového aparátu, ale i ti, kteří si chtějí jen odpočinout od starostí všedního dne. 

Pro ty, kteří se ptají na důvody zdražení masáží právě u tohoto maséra nebo by chtěli masáže vyzkoušet, jsme vybrali něco málo z archivu poděkování, která nám zde zanechali jeho klienti: 

"Po každé masáži se cítím jako znovuzrozená! Nádherný pocit, velká úleva. Všem můžu jen doporučit. Úžasný přístup, skvělá práce - poctivá!! Moc, moc děkuji za pomoc."

"Pan masér je úžasný človíček, svou práci dělá s velkou pílí, která je cítit v každém hmatu, skutečný profesionál a člověk na svém místě. Bohu díky, že je tu pro nás!!"

"Cca 20 let jsem jezdila do lázní, absolvovala jsem za svůj život hodně různých masáží i v různých střediscích, dokonce i v zahraničí, ale nikdy jsem nebyla u tak skvělého maséra jako je pan Hassan. Stačí jen říci, kde mám nějaký problém, často to teď už ani neříkám a on vždy problémové místo okamžitě najde. Kolikrát si říkám, že snad vidí člověku přímo do těla i do mysli. Dnes jsem si to opět ověřila. Odcházela jsem jako znovuzrozená. A těch problémů mám dost, protože od 3 let stále sportuji a to jsem už v důchodu. Měla jsem dost úrazů i s trvalými následky, ale díky tomuto člověku jsem stále v pohodě. A tak k němu chodím nejen na masáž tělesnou, ale i duševní, to spolu souvisí. Dokáže odstranit to, co nedokáží mnozí lékaři a fyzioterapeuti, nedokáží si s tím poradit, nedokáží najít příčinu problému. Ale pan Hassan ji najde a odstraní. Moc díky."
 

Tato a další poděkování mluví jistě za vše :

 Rezervace

  • pondělí 8:00 - 18:00
  • čtvrtek 8:00 - 18:00


Po registraci možnost online rezervace zde (více info v záložce Online rezervace), nebo na tel: +420 257 272 016.

Rozvrh cvičení

Vyzkoušejte některou z našich pravidelných lekcí. Nabídka je od září opět pestrá :)

zobrazit více

Proč právě k nám?

- bazén s nejlepší vodou 
- nejvýhodnější cena (v rámci vstupu na bazén je
  fitness, sauna, kolo do vody atd.)
- příjemné prostředí a relaxace

zobrazit více

Bazén Homolka Praha

[ ^ nahoru ^ ]