Péče o tělo, hubnutí a celulitida

Rituál pěti elementů

Jedná se o masážní Rituál inspirovaný Indií. je to náadherná rituální masáž, která postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům dle indické filosofie - země, voda, vzduch, oheň a akáša (éter, prostor). 

  • Cena a doba trvání: 1490 Kč / 90 min

Čokoládová masáž

Excelentní spojení čokolády a hřejivé masáže přivede Vaše smysly k extázi. Zatímco si budou Vaše čichové vjemy užívat čokoládového opojení, tělo bude hýčkáno čokoládovým balzámem. Tato masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady...

  • Cena a doba trvání: 1 490 Kč / 100 min

Masáž proti celulitidě a pro formování postavy

Masáž proti celulitidě a pro formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Masér kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty s pomocí speciálního oleje a ozónu se uvolní tukové buňky a zlepší krevní oběh.

  • Cena a doba trvání: 1 490 Kč / 100 min

Medová masáž

Zcela přírodní osvědčený způsob očisty organizmu od škodlivých látek – toxinů, které se usazují v našem těle jako odpadní produkt běžných biologických pochodů. Medová masáž je zaměřena na nejvíce postiženou oblast, na oblast páteře a míchy, kde se toxiny usazují ve značné míře...

  • Cena a doba trvání: 400 Kč / 30 min

Zázvorové zábaly

Nabízíme zázvorové zábaly čistě přírodního charakteru. Vaše tělo se prohřeje a přitom se budete cítit nevídaně svěže. Není nic jednoduššího než se přijít přesvědčit na vlastní kůži.

Zábaly provádí zkušený a profesionální masér.

  • Cena a doba trvání: 250 Kč / 30 min

Platební karta

Při dobíjení karty nebo placení masáží můžete využít platební terminál.

zobrazit více

Proč právě k nám?

- bazén s nejlepší vodou v republice
- nejvýhodnější cena (v rámci vstupného je
  fitness, sauna, kolo do vody, terasa atd.)
- příjemné prostředí a relaxace

zobrazit více

[ ^ nahoru ^ ]